Natychmiastowe porady prawne

Potrzebujesz natychmiastowej porady prawnej? Jest niedzielny poranek lub środek nocy, ale Twoje pytanie dotyczy sprawy niecierpiącej zwłoki? Porady prawne-Łódź i całe województwo łódzkie. Skontaktuj się z nami! Odbierzemy Twój telefon niezależnie od zaistniałych okoliczności – także poza standardowymi godzinami pracy.

W trosce o interes Klientów, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie dostosować swojej dostępności do godzin pracy instytucji, postawiliśmy przede wszystkim na elastyczność. Nasza Kancelaria wyróżnia się możliwością dostosowania godzin swojej pracy do potrzeb wszystkich Klientów i całodobową dostępnością. Odpowiadamy na wszystkie telefony, świadcząc porady prawne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jeżeli borykasz się z jakimikolwiek wątpliwościami dotyczącymi przepisów prawa lub potrzebujesz natychmiastowej pomocy w sprawie natury prawnej, możesz skontaktować się z nami niezależnie od pory dnia. Dobro Klientów jest naszym priorytetem, dlatego nie ograniczamy swojej działalności do standardowych godzin pracy.

Kontaktując się z naszą Kancelarią, możesz liczyć na:

  • uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania natury prawnej i rzetelne doradztwo nastawione na rozwiązanie problemu,
  • profesjonalne podejście i dyskrecję ze strony prawnika, któremu powierzysz swoją sprawę,
  • uczestnictwo adwokata w ewentualnych negocjacjach i mediacjach,
  • kompetentną obronę i pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania,
  • reprezentację w sądzie oraz możliwie łagodne przeprowadzenie przez proces,
  • pełne zaangażowanie i doprowadzenie sprawy do samego końca.

Jak pracuję

Indywidualne podejście do Klienta

Podejmując sprawę Klienta, gwarantuję kompleksowe podejście do problemu i sprawne odnalezienie optymalnego rozwiązania. Każdą rozpoczętą sprawą zajmuję się od początku do samego końca.

Przejrzyste zasady współpracy

Już podczas pierwszego spotkania jestem gotów zaprezentować Klientowi główne założenia potencjalnej strategii procesowej lub nawet jej kilku alternatywnych wersji. Każdy krok postępowania konsultuję z Klientem.

Otwartość na Klienta

Jestem otwarty na wszelkie uwagi i sugestie. Zawsze chętnie spotykam się na konsultacje w celu przedyskutowania wszelkich wątpliwości i wspólnego odnalezienia satysfakcjonującego rozwiązania.

Całodobowa dostępność

Jestem do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferuję pomoc prawną o dowolnej porze dnia i nocy, a także odpowiadam na wszystkie telefony. Interes Klienta zawsze stawiam na pierwszym miejscu.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej?

FAQ

Chciałbyś zadać nam wiele pytań, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź, czy informacja, której aktualnie poszukujesz, znajduje się wśród odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów. Nie znalazłeś tego, co najbardziej Cię interesuje? Skontaktuj się z nami!

Staram się regularnie odpisywać na wszystkie otrzymywane maile – najczęściej jeszcze tego samego dnia. W przypadku szczególnie naglących pytań sugeruję kontakt telefoniczny. Jestem dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i odpowiadam na wszystkie telefony.

Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy i prawa karnego. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz reprezentowanie Klienta w sądzie. W przypadku szczegółowych pytań prosimy o kontakt – chętnie podejmiemy się odnalezienia odpowiedzi na wszelkie nurtujące kwestie.

Podejmując się kompleksowej obsługi prawnej, Kancelaria w pierwszej kolejności jest zobowiązana do udzielenia Klientowi niezbędnych informacji na temat przebiegu konkretnej sprawy. Oprócz oferowania doradztwa prawnego na każdy etapie współpracy i reprezentowania stanowiska Klienta, Kancelaria bierze na siebie także obowiązek przygotowania pełnej dokumentacji prowadzonej sprawy.

Klient podejmujący współpracę z Kancelarią jest zobowiązany do informowania adwokatach o wszelkich faktach, które mogą mieć wpływa na dalszy przebieg podjętej sprawy, a także do dostarczenia niezbędnych dokumentów. Klient zobowiązuje się także do pozostawania w stałym kontakcie z adwokatem i terminowego regulowania ustalonych opłat.

Nie, choć Łódź to lokalizacja naszej kancelarii, to spotykamy się z klientami na terenie całego województwa. Staramy się elastycznie podchodzić do potrzeb klientów w tym zakresie.

Koszty sądowe są pokrywane przez Klientów. Warto jednak wiedzieć, że w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość złożenia do sądu wniosku o częściowe lub całkowite zwolnienie od kosztów sądowych.

Kwestia dokumentacji zależy przede wszystkim od charakteru podejmowanej sprawy. W razie jakichkolwiek wątpliwości lepiej przygotować więcej niż mniej dokumentów – wiele z nich może okazać się przydatnymi przy dokonywaniu oceny sytuacji prawnej Klienta.

Wszystko zależy od charakteru sprawy i stopnia jej złożoności. Wszelkie szczegóły dotyczące ponoszonych przez Klienta opłat są ustalane indywidualnie.

Kodeks Etyki Adwokackiej informuje, że „niedopuszczalne jest zawieranie przez adwokata umowy z klientem, która przewidywałaby obowiązek zapłaty honorarium za prowadzenie sprawy uzależnionej wyłącznie od ostatecznego wyniku sprawy”. W niektórych przypadkach istnieje możliwość wypłacenia części wynagrodzenia adwokata w formie premii za sukces – nie zawsze może być to jednak praktykowane.