Michał Jacek Cyrański

Prawnik Łódź

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Odbyłem aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Łodzi, kończąc praktykę egzaminem zawodowym z pozytywnym wynikiem. Przez szereg lat współpracowałem z wiodącymi łódzkimi kancelariami, zdobywając bogate doświadczenie zawodowe. Otwierając Kancelarię, zależało mi na świadczeniu usług, które zapewnią moim Klientom rzetelnie przygotowane porady prawne oraz sprawne przeprowadzenie przez procesy sądowe. Moim priorytetem jest zagwarantowanie Klientom poczucia bezpieczeństwa i zdobycie ich zaufania poprzez profesjonalne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Dokładam wszelkich starań, by proponować sprawdzone rozwiązania prawne i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom moich Klientów.

Misja

Jako prawnik niosę pomoc osobom uwikłanym w trudności natury prawnej i przywrócenie im poczucia bezpieczeństwa.
Priorytetem Kancelarii jest rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących kwestii prawnych i sprawne przeprowadzenie Klienta przez proces sądowy z zachowaniem najwyższej staranności względem uszanowania jego osobistych interesów. Zależy nam na zdobywaniu zaufania Klientów poprzez świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie.

Wizja

 • Zagwarantować Klientom pewność, że sprawa oddana w nasze ręce to dobrze ulokowane zaufanie.
 • Zapewnić pracownikom możliwość rozwoju zawodowego, a także atmosferę szacunku i współpracy.
 • Stać się Kancelarią kojarzoną z profesjonalizmem, najwyższą jakością świadczonych usług i pełnym wsparcia podejściem do Klienta.

Wartości

 • Zaufanie
  Dążenie do zapewnienia Klientom poczucia bezpieczeństwa to jeden z priorytetów, jakimi kieruje się w swoich działaniach nasza Kancelaria. Zaufanie, którym obdarzają nas Klienci, to dla nas najwyższa oznaka wdzięczności. Dlatego świadcząc usługi prawne, stawiamy w pierwszej kolejności na dyskrecję i wyrozumiałość względem Klienta.
 • Profesjonalizm
  Jesteśmy świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności, dlatego na każdym kroku dbamy o to, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasi doświadczeni prawnicy inwestują w swoje kompetencje i chętnie dzielą się zdobytą wiedzą. Profesjonalizm i dyskrecja to cechy, dzięki którym tak chętnie są obdarzani zaufaniem przez naszych Klientów.
 • Sumienność
  Jako nowoczesna Kancelaria stale poszukujemy nowych rozwiązań, które pomogą nam rozwijać się jeszcze efektywniej i stale osiągać satysfakcjonujące dla nas, a przede wszystkim dla naszych Klientów efekty. Nowe wyzwania to nowe umiejętności, dlatego chętnie podejmujemy się rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych zawiłości prawnych.

Jak pracuję

Indywidualne podejście do Klienta

Podejmując sprawę Klienta, gwarantuję kompleksowe podejście do problemu i sprawne odnalezienie optymalnego rozwiązania. Jako prawnik każdą rozpoczętą sprawą zajmuję się od początku do samego końca by zapewnić Klientom należy komfort współpracy.

Przejrzyste zasady współpracy

Jako prawnik stawiam na transparentność. Już podczas pierwszego spotkania jestem gotów zaprezentować Klientowi główne założenia potencjalnej strategii procesowej lub nawet jej kilku alternatywnych wersji. Każdy krok postępowania konsultuję z Klientem.

Otwartość na Klienta

Jestem otwarty na wszelkie uwagi i sugestie. Zawsze chętnie spotykam się na konsultacje w celu przedyskutowania wszelkich pytań oraz wątpliwości. Jako adwokat dzielę się wiedzą i doświadczeniem by możliwie najszybciej rozwiązać problemy moich Klientów.

Całodobowa dostępność

Jestem do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako prawnik dbający o swoich Klientów oferuję pomoc prawną o dowolnej porze dnia i nocy, a także odpowiadam na wszystkie telefony. Interes Klienta zawsze stawiam na pierwszym miejscu.